Порядок подання та розгляду заяв про випадки булінгу

Термін та процедура розгляду випадків булінгу

в загальноосвітній школі III ступенів №12

Покровської міської ради Донецької області

Протоколом засідання ради школи від 28.02.2019 № 39 затверджено алгоритм дій при підозрі вчинення булінгу:

1. При підозрі вчинення булінгу до приймальні надається письмова заява на ім’я директора, яка реєструється та розглядається протягом 15 днів.

2. Наказом школи створюється комісія для розслідування ситуації.

3. Комісією школи проводиться ретельне розслідування ситуації, для чого проводяться бесіди із постраждалим та їх батьками, із свідками, з булером та його батьками

4. Комісія не кваліфікує або кваліфікує випадок булінгу.

5. Проводиться подальша профілактична робота та спостереження за ситуацією або в разі підтвердження булінгу адміністрація школи звертається до Управління освіти, Служби у справах дітей та Поліції.

6. Проводиться розслідування поліції, яка приймає остаточне рішення.

7. У разі кваліфікування булінгу, справа передається до суду для подальшого розглядання.