ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ

Завдання флешмобу 7 днів протидії булінгу

День 1

1. Розкажіть про флешмоб «7 днів протидії булінгу» та його мету.

2. Перегляньте «Антибулінгову руханку» від Анни Домніч. Спробуйте станцювати разом із дітьми, за бажанням зніміть це на відео.

3. Запропонуйте учням заповнити сторінку «Давайте знайомитися». Попросіть учнів, розповісти про їхній улюблений фільм, хобі, домашніх тварин тощо.

День 2

1. Прочитайте разом з учнями про види булінгу на сторінці «Stop булінг».

2. Запропонуйте учням самостійно навести приклади різних видів булінгу, потім – учні обговорюють між собою записане.

День 3

1. Запропонуйте учням прочитати сторінку «Зіркові історії», а також поділитися своєю історією булінгу на сторінці відвертості «Моя історія булінгу».

2. Попросіть учнів поділитися своєю історією булінгу зі всім класом (за бажанням дітей).

День 4

1. Учні виконують вправи «Правда – неправда», «Що б ти зробив/ зробила?».

2. Обговоріть з учнями виконанні завдання та їхні відповіді.

День 5

1. Учні виконують вправи «Рука допомоги» та «4 шляхи подолання булінгу».

2. Запитайте, яким чином діти та вчителі можуть допомогти тим, кого булять та тим, хто булить. Запишіть на дошці 10 спільних порад.

День 6 і 7

1. Запропонуйте учням познайомитися з книгами про булінг на сторінці «10 книг про булінг». Домашнє завдання для учнів – вибрати 1 книгу про булінг і зняти про неї буктрейлер.

2. Разом з учнями створіть антибулінгове відео у Tik-Tok.

3. Не забудьте про релакс на вихідних для себе та учнів, скористайтеся сторінкою-антистрес.

Успіхів! Дякуємо, що змінюєте світ на краще!