ЗНО-2023

l-photo

МОН України визначило терміни та перелік предметів із яких у 2023 році проводиться ЗНО.Отже ЗНО триватиме  з 22 травня до 14 липня 2023 р. Учасники зможуть безплатно пройти оцінювання не більш як із п’яти навчальних предметів. Якщо вступник захоче обрати додаткові предмети, то він повинен оплатити їхню вартість.Перелік предметів, з яких проводитимуть ЗНО-2023:

• Українська мова;
  • Українська мова і література;
  • Математика (завдання рівня стандарту);
  • Математика;
  • Історія України (період 1914 рік – початок XXI століття);
  • Історія України;
  • Англійська мова;
  • Іспанська мова;
  • Німецька мова;
  • Французька мова;
  • Біологія;
  • Географія;
  • Фізика;
  • Хімія.

ЗНО з математики (завдання рівня стандарту), історії України (період 1914 рік – початок XXI століття) здійснюватиметься лише для проведення державної підсумкової атестації, а результати з цих предметів за рейтинговою шкалою 100–200 балів не встановлюватимуть.