Аналіз

успішності учнів 5-11 класів 2021 -2022 навчальний  рік

у загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів №12 Покровської міської ради

У відповідності до річного плану роботи школи, з метою відстеження динаміки якості знань, контролю за об’єктивністю оцінювання досягнень школярів у травні 2022 року проведено аналіз  навчальних досягнень учнів 5-11 класів за 2021-2022 навчальний рік.

Перед колективом школи були поставлені задачі:

• Збереження контингенту учнів та забезпечення школярів якісною освітою.
  • Забезпечення наступності початкової і основної, основної та середньої освіти.
  • Реалізація допрофільного і профільного навчання на старшому ступені навчання.
  • Формування здорового образу життя, засвоєння здоров'язбережувальних технології.
  • Громадянсько-патріотичне виховання на всіх етапах навчання учнів.

Згідно наданих звітів класних керівників, наказів щодо руху учнів на початок 2021-2022 навчального року у 1-11 класах навчалося   882 учня  , І ступеня – 414, ІІ - 379, ІІІ ступеня - 89, на кінець року учнів - 884, І ступеня - 416, ІІ - 377, ІІІ ступеня – 91 учень .

Якість знань за 2021-2022 навчальний рік

Порівняльний аналіз

{C}{C}

З метою попередження неуспішності учнів були проведені такі заходи:

- профілактичні бесіди класних керівників і адміністрації школи з учнями та їх батьками;

- щомісячний контроль відвідування уроків;

- проведення класних батьківських зборів;

- експертна робота психолога щодо виявлення та оформлення документів дітей з групи ризику;

- рейди адміністрації по сім’ях з групи ризику

Враховуючи вище зазначене,

РЕКОМЕНДУЮ:

1. Учителям-предметникам:

1) продовжити роботу щодо формування якості знань школярів та рівня їх компетентності;

2) звернути особливу увагу на учнів високого рівня навченості та учнів, які мають по одній-дві оцінці достатнього, середнього або низького рівнів знань;

3) систематично працювати над підвищенням результативності своєї роботи та рівня знань учнів;

4) проводити індивідуальну роботу з учнями, які мають початковий рівень навчальних досягнень;

5) удосконалювати форми та методи роботи, ураховуючи вікові особливості учнів та рівень підготовки класів.

1. Керівникам ШМО:
  1. Проаналізувати результати перевірки навчальних досягнень учнів та розглянути питання про стан формування навчальних умінь і навичок учнів на засіданні методичного об'єднання вчителів.
  2. Розробити разом з учителями проблемні питання для підвищення й удосконалення педагогічної майстерності;
  3. Активізувати індивідуальну роботу вчителів з учнями, які відстають у навчанні, запроваджуючи ефективні форми роботи;
  4. Сприяти формуванню й розвитку пізнавальних інтересів учнів шляхом урізноманітнення позакласної роботи з предметів.

В.о. директора школи                       О.О.Танцева